Selver Tallinn - Credit24 Võrkpalli Meistriliiga

Põnevusmäng võrkpalli Balti liigas: Tallinna Selver vs Tartu Bigbank -  Delfi Sport
Põnevusmäng võrkpalli Balti liigas: Tallinna Selver vs Tartu Bigbank - Delfi Sport

Selver Viimsi Võrkpalliklubi - Home | Facebook

Leedu klubi võõrustanud Tallinna Selver avas Balti liigas võiduarve - Delfi  Sport
Leedu klubi võõrustanud Tallinna Selver avas Balti liigas võiduarve - Delfi Sport

Selveri võrkpallimeeskond sai koha CEV Cupil - Võrkpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Selveri võrkpallimeeskond sai koha CEV Cupil - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Selver Tallinn Võrkpalliklubi - Home | Facebook

Vasakukäeline Tallinna Selveri diagonaalründaja kuulub maailma  populaarsemate võrkpallurite sekka - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Vasakukäeline Tallinna Selveri diagonaalründaja kuulub maailma populaarsemate võrkpallurite sekka - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Selveri Tuleviku Tegijad - Selver Tallinn tüdrukud tulid hõbedale! Võrus  toimus eelmisel nädalavahetusel U16 vanuseklassi tüdrukute EVF  karikavõistluste finaalturniir. Selver Tallinn Audentese tüdrukud lõpetasid  turniiri kuue võidu ja ühe kaotusega ...
Selveri Tuleviku Tegijad - Selver Tallinn tüdrukud tulid hõbedale! Võrus toimus eelmisel nädalavahetusel U16 vanuseklassi tüdrukute EVF karikavõistluste finaalturniir. Selver Tallinn Audentese tüdrukud lõpetasid turniiri kuue võidu ja ühe kaotusega ...

Selveri neiud tulid täiseduga võrkpalli Eesti karikavõitjaks – Sport |  GoodNews
Selveri neiud tulid täiseduga võrkpalli Eesti karikavõitjaks – Sport | GoodNews

Aadu Luukase karikavõistluste teine finalist on Tallinna Selver! - Eesti  Võrkpalli Liit
Aadu Luukase karikavõistluste teine finalist on Tallinna Selver! - Eesti Võrkpalli Liit

Esikohamängus 20:24 kaotusseisust välja rabelenud Tallinna Spordikool/Selver  võitis hooaja teise karika – Võrkpall24.ee
Esikohamängus 20:24 kaotusseisust välja rabelenud Tallinna Spordikool/Selver võitis hooaja teise karika – Võrkpall24.ee

Viljandi tahab karikavõistlustel teha tiitlikaitsja vastu hooaja parima  mängu, Selver nõustub favoriidiseisusega - Võrkpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Viljandi tahab karikavõistlustel teha tiitlikaitsja vastu hooaja parima mängu, Selver nõustub favoriidiseisusega - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Selver Tallinn Spordikooli U18 poisid tulid kolmandaks - Selver Tallinna  Võrkpalliklubi
Selver Tallinn Spordikooli U18 poisid tulid kolmandaks - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Tallinna Selveri järelkasv tegi karikavõistlustel puhta töö – Võrkpall24.ee

Selver alistas TalTechi ja pääses karikafinaali | Võrkpall | ERR

Tallinna Selveri spordikool – Võrkpall24.ee

Tallinna Selveriga liitub 23-aastane leegionär | Võrkpall | ERR

Tallinn toetab Selveri võrkpalliklubi veel 8000 euroga | Võrkpall | ERR

Tallinna Selveri võrkpalliklubis tuvastati koroonaviirus - Võrkpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Tallinna Selveri võrkpalliklubis tuvastati koroonaviirus - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Eesti meistriks krooniti Tallinna Selver

U16 Selver Tallinna noormehed tulid ülivõimsalt EVF karikavõitjaks - Selver  Tallinna Võrkpalliklubi
U16 Selver Tallinna noormehed tulid ülivõimsalt EVF karikavõitjaks - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Oliver Orav jätkab Tallinna Selveri võrkpalliklubis | Võrkpall | ERR

MEISTRITIITLIST LAHUTAB ÜKS VÕIT! - Selver Tallinna Võrkpalliklubi

Selveri võrkpalliklubi laieneb: kogu Tallinn noortegruppidega kaetud,  alustatakse ka rannavolletreeningutega! – Võrkpall24.ee
Selveri võrkpalliklubi laieneb: kogu Tallinn noortegruppidega kaetud, alustatakse ka rannavolletreeningutega! – Võrkpall24.ee

Võrkpall: Selver vs TTÜ 3:1 | Live Music & Nature by Mart Sepp

Tallinna Selver võitis uue liidri vedamisel kahel korral Soome meistrit |  Võrkpall | ERR
Tallinna Selver võitis uue liidri vedamisel kahel korral Soome meistrit | Võrkpall | ERR