Tallrikar, 24 delar, Arabia Anemone. Diameter: 20-26cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1574
Tallrikar, Ruska, Ulla Procopé (1921-1968), Arabia, Finland. Stengods, 36 del - 1142 4043 - Metropol Auktioner
Tallrikar, 8 st, Arabia, Taika. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4263
TALLRIKAR, 12 st, flintgods, "Crayfish", Anja Juurikkala, Arabia, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Tallrikar, 60-tal, 5+6, Arabia+Rörstrand. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 2326